Zimné halové turnaje U 11

19.02.2019

Futsalový turnaj prípraviek U 11- 16. februára 2019

V sobotu 16. 2. 2019 sa v telocvični SOŠ v Žarnovici uskutočnil zimný futsalový turnaj prípraviek U 11 za účasti štyroch mužstiev- MFK Žarnovica, MFK Nová Baňa, OŠK Hodruša- Hámre, FK Vyhne. Turnaj zorganizovalo CVČ Žarnovica v spolupráci s MFK Žarnovica. Hralo sa systémom každý s každým 2 x 10 minút. O víťazovi turnaja rozhodlo skóre zo všetkých zápasov, ktoré pri rovnosti bodov mala lepšie MFK Nová Baňa ako MFK Žarnovica. Vo vzájomnom zápase sa zrodila remíza 4 : 4, keď domáci do polčasu viedli 4 : 1, ale druhý polčas im vôbec nevyšiel. MFK Žarnovicu reprezentovali títo chlapci- Karnek, M. Nemec, Herko, Garaj, Bartfay ( K ), Maslen, Ždánsky, Prutkay, Bodnár, Seget. Družstvá boli ocenené medailami, diplomami a bolo im poskytnuté občerstvenie.

Za vydarený priebeh turnaja patrí vďaka CVČ Žarnovica, MFK Žarnovica, SOŠ Žarnovica za poskytnutie telocvične, ale aj sponzorom, ktorí finančne podporili tento turnaj- Rekostav Žarnovica- Ing. Maslen, Dužina- p. Halaj, p. Šopa, p. Gregor.

Zimný halový turnaj U 11 ObFZ ZH - 2. februára 2019

Zimný halový turnaj U 11 ObFZ ZH sa odohral v mestskej hale v Žiari nad Hronom za účasti deviatich mužstiev, ktoré boli rozdelené do troch skupín. Zápasy trvali 10 minút. Víťazi skupín hrali o 1. - 3. miesto, druhí v skupine o 4. - 6. miesto, tretí v skupine o 7.- 9. miesto. V skupine A hrali tieto mužstvá- FK Pohronie, OŠK Hodruša- Hámre, TJ Partizán Župkov, v skupine B- FK Sitno Banská Štiavnica, MFK Žarnovica, FK Vyhne, v skupine C- TJ PS Hliník nad Hronom, MFK Nová Baňa, OŠK Brehy. Naši chlapci síce v skupine neprehrali, ale po remíze s Banskou Štiavnicou mali horšie skóre a nakoniec hrali len o 4. - 6. miesto. V konečnom poradí obsadili 5. miesto.

MFK Žarnovicu reprezentovali títo chlapci- Lesný ( K ), Karnek, M. Nemec, Herko, Suja, Garaj, Bartfay, Maslen, Ždánsky, Prutkay. Chlapci dosiahli tieto výsledky: