Žiacke tímy víťazili

14.10.2017

Žiacke tímy hrali svoje zápasy tento týždeň doma a ani v jednom z nich nezaváhali.

Starší žiaci U15

MFK Žarnovica - OŠK Radzovce 7 : 0 ( 2 : 0 )

14. októbra 2017 - II. liga SŽ U 15 skupina Juh - 11. kolo

Zápas, v ktorom sa naši starší žiaci pomalšie rozbiehali a prvé dva góly pridali až v závere prvého polčasu. V druhom im to už sypalo a napokon vysoko vyhrali a natiahli svoju víťaznú šnúru na päť zápasov.

Góly: 27´ 1:0 Ján Hedervari, 35´ 2:0 Marek Debnár, 38´ 3:0 Samuel Černák, 40´ 4:0 Filip Sámel, 41´ 5:0 Filip Sámel, 45´ 6:0 Koronczi (vlastný gól), 65´ 7:0 Samuel Černák

zostava MFK Žarnovica U15: Samuel Schneider, Krištof Debnár, Marek Debnár, Matej Bara (62´ Samuel Mištík), Marek Gulaša, Ján Minarčin (62´ Bohuš Černák), Ján Hedervari (C), Samuel Černák, Timotej Boháč (62´ Lukáš Černák), Filip Sámel (46´ Patrik Smelák), David Varholík (46´ Jakub Mihálik)

náhradníci: Jakub Mihálik, Bohuš Černák, Samuel Mištík, Lukáš Černák, Patrik Smelák

Mladší žiaci U13

MFK Žarnovica - OŠK Radzovce 7 : 0 ( 4 : 0 )

14. októbra 2017 - II. liga MŽ U 13 skupina Juh - 11. kolo

Zápas, v ktorom nás súper veľmi nepreveril, hral odovzdane, bol pod neustálym tlakom a skóre v náš prospech mohlo byť ešte výraznejšie. Mladší žiaci o týždeň cestujú k  svojmu tabuľkovému susedovi do Tornaľe, kde môžu potvrdiť svoje postavenie v tabuľke a predĺžiť víťaznú šnúru na päť zápasov.

Góly:1:0 Martin Kováč, 8´ 2:0 Matúš Šmondrk, 17´ 3:0 Jozef Tekeli, 22´ 4:0 Miroslav Červík, 31´ 5:0 Matúš Šmondrk, 43´ 6:0 Samuel Janovič, 44´ 7:0 Alex Lupták

zostava MFK Žarnovica U13: Radoslav Majer, Samuel Janovič, Alex Lupták, Pavol Kamody, Miroslav Červík, Tomáš Valenta, Patrícia Urblíková, Matúš Šmondrk, Jozef Tekeli, Martin Kováč

Prípravka U11

MFK Žarnovica - FK Vyhne 4 : 1 ( 1 : 0 )

12. októbra 2017 - Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH - 6. kolo

Naši prípravkári doma hostili svojich rovesníkov z Vyhien. V ťažkom zápase chýbali domácim hráči základnej zostavy kvôli chorobe. Napriek tomu sa naša prípravka s týmto problémom vysporiadala a zvíťazila. Už v 26. sekunde otvoril skóre zápasu Ondrej Sedlák a do konca polčasu sa na skóre nič nezmenilo. V 2. polčase v 27´ po ruke hráča hostí zvýšil na 2:0 Ondrej Sedlák z pokutového kopu. Na 3:0 upravil Patrik Melicherčík prekrásnym gólom, ktorý zdiaľky vymietol šibenicu brány hostí. V 46´ sa individuálne presadil Alex Horňák a zvýšil na 4:0. Bodku za zápasom dal priamy kop hostí v nadstavenom čase, keď upravili skóre na konečných 4:1.

Góly:1:0 Ondrej Sedlák, 27´ 2:0 Ondrej Sedlák (p. kop), 42´ 3:0 Patrik Melicherčík, 46´ 4:0 Alex Horňák, 50´ 4:1 Žabenský

zostava MFK Žarnovica U11: Peter Garaj, Patrik Melicherčík, Samuel Muller, Ondrej Sedlák, Patrik Ždánsky, Matúš Herko, Alex Horňák, Kevin Baniari

ŽIAČKY WU15

Dva plánované zápasy našich žiačok, ktoré sa mali odohrať v Žiari nad Hronom v piatok trinásteho sa preložili na budúci týždeň a odohrajú sa v pondelok šestnásteho októbra.

Nasledujúce zápasy žiackych tímov:

16. 10. 2017 - LUNA Apollon Fitness liga žiačok WU15 ObFZ ZH - 3. kolo o 15:30 hod.

FK Filjo Ladomerská Vieska - MFK Žarnovica

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Žarnovica

19. 10. 2017 - Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH - 7. kolo o 15:30 hod.

MFK Nová Baňa B - MFK Žarnovica

22. 10. 2017 - II. liga SŽ U 15 skupina Juh - 12. kolo o 10:00 hod.

FK Mesta Tornaľa - MFK Žarnovica

22. 10. 2017 - II. liga MŽ U 13 skupina Juh - 12. kolo o 12:00 hod.

Komentáre k zápasom: Vladimír Janovič a Mgr. Ratibor Kopčák, foto a video: Vladimír Janovič a Bc. Andrea Luptáková. Článok spracoval: Vladimír Janovič