V LUČENCI ZASLÚŽENÁ REMÍZA

08.04.2019

MŠK Novohrad Lučenec - MFK Žarnovica 1 : 1 ( 0 : 0 )

6. apríla 2019 - TIPOS III. liga Stred - 18. kolo

V prvom polčase sa odohral vyrovnaný zápas. Obidve mužstvá si vypracovali niekoľko streleckých pokusov, ale tie zlikvidovali brankári alebo strelecké pokusy boli neúspešné. Zápas sa odohrával medzi 16 - kami, takže do šatní odchádzali obidve mužstvá za bezgólového stavu. V 49´výborne zasiahol Pavol pri črtajúcej sa šanci domácich. V 52´ J. Blahút prestrelil domácu bránu. V 61´ udreli hostia, keď výbornú prihrávku Kovchara premenil Štefanka - 0 : 1. Hostia sa z vedenia netešili dlho. Priamy kop domácich zlikvidoval Pavol, ale k odrazenej lopte sa dostal Vilhan a vyrovnal na 1 : 1. V 74´ dlhá lopta Nemca našla Štefanku, ale ten zblízka napálil len do domáceho brankára. Do konca zápasu si mužstvá nevypracovali vážnejšiu šancu a tak sa zápas skončil zaslúženou remízou.

góly: 61´ 0 : 1 Štefanka, 69´ 1 : 1 Vilhan

ŽK: Blaho, Nitško

zostava: Pavol, Karvaš ( 55´ M. Laurov ), Blaho, Nitško, Nemec, Antošík, Pidruchnyi ( 78´ Suslov ), D. Urgela, Štefanka ( K ), Kovchar ( 85´ Meliš), J. Blahút

náhradníci: Straka, Širáň, Mokrý

tréner: R. Urgela

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

MŠK Rimavská Sobota 2 : 1 ŠKM Liptovský Hrádok

FK Čadca 4 : 3 TJ Sklotatran Poltár

MŠK Námestovo 2 : 0 MFK Zvolen

FTC Fiľakovo 1 : 0 FK Železiarne Podbrezová B

TJ Tatran Oravské Veselé 0 : 1 MFK Ružomberok B

TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0 : 3 MŠK FOMAT Martin

TJ Baník Kalinovo 3 : 1 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

TIPOS III.liga Stred - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MFK Ružomberok B18133243:154215
2FTC Fiľakovo18122432:183811
3MŠK Rimavská Sobota18114328:143710
4ŠKM Liptovský Hrádok18112532:20358
5MFK Zvolen1894520:15314
6MFK ŽARNOVICA1885531:19292
7TJ Tatran Oravské Veselé1868424:2126-1
8TJ Baník Kalinovo1875624:2826-1
9MŠK Námestovo1874722:1725-2
10MŠK FOMAT Martin1873829:2624-6
11MŠK NOVOHRAD Lučenec18621015:3120-7
12FK Železiarne Podbrezová B1846823:2818-9
13TJ Sklotatran Poltár18521124:3717-10
14FK Čadca18341118:3113-14
15TJ Tatran Krásno nad Kysucou18331212:3112-15
16TJ Družstevník Liptovská Štiavnica18311418:4410-14

B MUŽSTVO 

MFK Žarnovica B - TJ PS Hliník nad Hronom 0 : 3 ( 0 : 1 )

7. apríla 2019 - VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH - 18. kolo

góly: 30´ 0 : 1, 65´ 0 : 2 ( p. kop ), 87´ 0 : 3

ŽK: Kotrla

zostava: Sitarčík, Štefanča, Nitško, Štefanka st., M. Lipjansky ( K od 46´ T. Lipjansky ), F. Fusatý, Mokrý, M. Laurov, Meliš, M. Michalov ( 58´ Mokrý st. ), Kotrla

náhradníci: Šuriansky, V. Fusatý, Stribula

tréner: Mokrý st. 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

FK Sitno Banská Štiavnica B 9 : 1 TJ Sokol Trnavá Hora

ŠK Lesy 0 : 2 TJ Družstevník Lovčica - Trubín

TJ Sokol Repište 4 : 0 TJ Sokol Tekovská Breznica

ŠK Voznica 2 : 1 OŠK Lutila

OŠK Hodruša - Hámre 1 : 1 ŠK Slaská

TJ Inter Horná Ves 8 : 1 TJ Partizán Veľká Lehota

OŠK Brehy 6 : 0 TJ Tatran Bzenica

VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1TJ Sokol Repište18150365:174518
2OŠK Hodruša - Hámre18115259:223811
3TJ PS Hliník nad Hronom18120647:25369
4ŠK Voznica18112549:26355
5FK Sitno Banská Štiavnica B18111647:30347
6TJ Inter Horná Ves18110756:263312
7OŠK Lutila18103559:31336
8MFK ŽARNOVICA B18100837:36303
9TJ Družstevník Lovčica - Trubín1892740:3729-1
10TJ Sokol Tekovská Breznica1881922:3125-2
11OŠK Brehy1873832:3224-3
12TJ Partizán Veľká Lehota18441019:4916-11
13TJ Tatran Bzenica18421227:5314-13
14TJ Sokol Trnavá Hora18421228:6914-13
15ŠK Slaská18221420:558-19
16ŠK Lesy1811167:754-23

DORAST U19  

MFK Žarnovica - ŠK Prameň Kováčová 5 : 0 ( 0 : 0 )

7. apríla 2019 - IV.liga dorast U19 skupina C - 16. kolo

góly: 47´ 1 : 0 J. Hedervari, 49´ 2 : 0 Bocian, 56´ 3 : 0 J. Hedervari, 69´ 4 : 0 Seget, 86´ 5 : 0 Anderko

ŽK: Bocian

zostava: Maslen ( K ), Klačanský, Seget, Šaliga, K. T. Hedervari, J. Hedervari, Bocian Urblík ( 81´ Mokrý ), Anderko, Varholík ( 46´ J. Šarkozi ), Janček ( 64´ L. Šušoliak )

náhradníci: L. Černák, A. Kováč, Halaj

tréneri: Kršák, Ing. Žiakovič 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

TJ Tatran VLM Pliešovce 0 : 5 TJ Slovan Dudince

ŠK Hrochoť 1 : 4 TJ - Prestavlky

TJ Družstevník Očová 1 : 0 OŠK Lutila C

FK Sitno Banská Štiavnica 1 : 0 FK Šalková

ŠK Heľpa 1 : 3 FK - 34 Brusno - Ondrej

TJ Družstevník Bzovík 2 : 2 OFK Slovenská Ľupča

IV.liga dorast U19 skupina C - tabuľka  

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1TJ Slovan Dudince16131279:84016
2FK Šalková16131265:244016
3TJ - Prestavlky16112379:163511
4MFK ŽARNOVICA1696159:11339
5TJ Družstevník Očová16103325:15336
6FK Sitno Banská Štiavnica1684447:21284
7FK - 34 Brusno - Ondrej1674525:31251
8TJ Tatran VLM Pliešovce1661927:3819-5
9OŠK Lutila C1645723:4117-4
10ŠK Hrochoť1643927:5315-12
11ŠK Prameň Kováčová16421024:4814-7
12OFK Slovenská Ľupča16241032:7810-14
13TJ Družstevník Bzovík16121325:995-19
14ŠK Heľpa16101515:693-21

STARŠÍ ŽIACI U15 

MFK Žarnovica - TJ Slovan Dudince 0 : 0 

3. apríla 2019 - II. liga SŽ U15 skupina Juh - dohrávané 14. kolo

ŽK: Bara

zostava: Sámel, Mihálik, Kr, Debnár, Bara, Smelák, Žarnovičan, A. Kováč ( K ), Boháč, Rákoczy, Majsniar, Ma. Debnár

náhradníci: Mištík, Valenta

tréner: F. Káčer

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

MFK Detva 0 : 6 FK Iskra Hnúšťa

MFK Strojár Krupina 0 : 0 MŠK NOVOHRAD Lučenec

MFK Revúca 0 : 1 FK Mesta Tornaľa

MFK Baník Veľký Krtíš 1 : 1 MŠK Tisovec

FK Sitno Banská Štiavnica 0 : 0 FTC Fiľakovo

MFK Nová Baňa 2 : 2 TJ Sklotatran Poltár 

II.liga SŽ U15 skupina JUH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MŠK NOVOHRAD Lučenec16103354:20339
2TJ Slovan Dudince16103327:14339
3MŠK Tisovec1693429:15306
4MFK Revúca1692540:23295
5MFK Strojár Krupina1675439:23262
6MFK Baník Veľký Krtíš1675443:28262
7FTC Fiľakovo1674540:24251
8FK Mesta Tornaľa1574433:25251
9FK Sitno Banská Štiavnica1565427:21232
10FK Iskra Hnúšťa1561842:2819-2
11MFK ŽARNOVICA1545623:2717-7
12MFK Detva1634927:3913-11
13TJ Sklotatran Poltár16111428:944-20
14MFK Nová Baňa1603139:803-21

MLADŠÍ ŽIACI U13  

MFK Žarnovica - TJ Slovan Dudince 1 : 4 ( 1 : 3 )

3. apríla 2019 - II. liga MŽ U13 skupina Juh - dohrávané 14. kolo

góly: 5´ 1 : 0 Matúš Šmondrk, 13´ 1 : 1 Richard Daubner, 21´ 1 : 2 Matúš Šmondrk (vlastný gól), 30´ 1 : 3 Alex Mark Jaďuď, 58´ 1 : 4 Tamás Antus 

zostava: Barbora, Kamody, Maslen, Karnek, Matejov, Sitár, Šmondrk, Šulva, Žabenský, Janovič ( K ), Lesný, O. Sedlák, Melicherčík

tréner: Antal 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

MFK Detva 2 : 0 FK Iskra Hnúšťa

MFK Strojár Krupina 1 : 4 MŠK NOVOHRAD Lučenec

MFK Revúca 3 : 2 FK Mesta Tornaľa

MFK Baník Veľký Krtíš 8 : 1 MŠK Tisovec

FK Sitno Banská Štiavnica 3 : 1 FTC Fiľakovo

MFK Nová Baňa 2 : 1 TJ Sklotatran Poltár

II.liga MŽ U13 skupina JUH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MFK Revúca16151099:94622
2MFK Detva16130377:263915
3TJ Slovan Dudince16121376:273713
4FK Sitno Banská Štiavnica15120386:223615
5FK Mesta Tornaľa1591563:27284
6MFK Baník Veľký Krtíš1683545:30273
7FTC Fiľakovo1680867:56240
8MFK Strojár Krupina1672752:3223-1
9MFK ŽARNOVICA1560929:5118-6
10MŠK NOVOHRAD Lučenec1652942:5117-7
11MFK Nová Baňa16501122:6815-9
12FK Iskra Hnúšťa15401132:5912-9
13TJ Sklotatran Poltár16011511:911-23
14MŠK Tisovec1601155:1571-23

PRÍPRAVKA U11  

TJ Partizán Župkov - MFK Žarnovica 0 : 2 ( 0 : 2 )

4. apríla 2019 - Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH - 10. kolo

góly: 11´ 0 : 1 Bartfay, 18´ 0 : 2 Maslen

zostava: Ždánsky, Lesný ( K ), Nemec, Bartfay, Karnek,Maslen, Garaj, Herko, Seget, Nosal, Prutkay

tréner: Mgr. Kopčák

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

FK Vyhne 1 : 4 TJ PS Hliník nad Hronom

MFK Nová Baňa B 0 : 3 OŠK Hodruša - Hámre

FK Sitno Banská Štiavnica 11 : 5 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

OŠK Brehy 1 : 8 MFK Nová Baňa

Miniliga Milana Škriniara U11 ObFZ ZH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa10901116:352712
2FK Sitno Banská Štiavnica1090188:252712
3TJ PS Hliník nad Hronom1062267:29205
4MFK Nová Baňa1061360:22194
5MFK ŽARNOVICA1061348:22194
6OŠK Hodruša - Hámre1050531:40150
7TJ Partizán Župkov1032542:5111-4
8FK Vyhne101188:894-8
9MFK Nová Baňa B101094:873-15
10OŠK Brehy100198:721-14

NASLEDUJÚCE ZÁPASY:

9. 4. 2019 - dohrávané 16. kolo II. liga SŽ U 15 skupina Juh

FK Sitno Banská Štiavnica - MFK Žarnovica o 14.30

9. 4. 2019 - dohrávané 16. kolo II. liga MŽ U 13 skupina Juh

FK Sitno Banská Štiavnica - MFK Žarnovica o 16.30

11. 4. 2019 - 11. kolo Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH

MFK Žarnovica - OŠK Brehy o 16.00

13. 4. 2019 - 17. kolo II. liga SŽ U 15 skupina Juh

MFK Žarnovica - MFK Baník Veľký Krtíš o 11.00

13. 4. 2019 - 17. kolo II. liga MŽ U 13 skupina Juh

MFK Žarnovica - MFK Baník Veľký Krtíš o 13.00

13. 4. 2019 - 17. kolo IV. liga dorast U 19 skupina C

FK Šalková - MFK Žarnovica o 12.30

13. 4. 2019 - 19. kolo Tipos III. liga skupina Stred A mužstvo

MFK Žarnovica - TJ Tatran Krásno nad Kysucou o 15.30

13. 4. 2019 - 19. kolo VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH

ŠK Slaská - MFK Žarnovica B o 15.30


Komentár k zápasu: Mgr. Ratibor Kopčák, foto: Mgr. Ratibor Kopčák, Vladimír Janovič, video: Vladimír Janovič, Mgr. Ondrej Karnas

Článok spracoval: Vladimír Janovič