TURNAJ VO VYHNIACH NAŠA PRÍPRAVKA VYHRALA !

24.06.2019

V sobotu, 22. 6. 2019, sa odohral vo Vyhniach 1. ročník prípraviek U 11 o Pohár starostu obce Vyhne. Turnaja sa zúčastnili 4 mužstvá - FK Vyhne, FK Sitno Banská Štiavnica, OŠK Hodruša-Hámre, MFK Žarnovica. Hralo sa systémom každý s každým 2 x 15 minút. Po turnaji boli zúčastnené mužstvá ocenené pohármi a prvé tri mužstvá aj medailami. Taktiež boli vyhlásení najlepší brankár, najlepší strelec a najlepší hráč turnaja. Naši chlapci obsadili na tomto turnaji 1. miesto, keď vo všetkých zápasoch zvíťazili. Najlepším hráčom turnaja sa stal kapitán MFK Žarnovica - Marek Bartfay.

Výsledky 1. ročníka o Pohár starostu obce Vyhne

MFK Žarnovica - FK Sitno Banská Štiavnica 3 : 2 ( 3 : 0 )

góly: 4´ 1:0 Bartfay, 10´ 2:0 Prutkay, 12´ 3:0 Ždánsky, 16´ 3:1, 25´ 3:2

zostava: Garaj, Nemec, Herko, Bartfay ( K ), Ždánsky, Seget, Prutkay

Po dobrom prvom polčase prišiel útlm a nepremenené šance. Štiavničania tak spravili z jasného zápasu drámu.

OŠK Hodruša-Hámre - FK Vyhne 6 : 0

OŠK Hodruša-Hámre - FK Sitno Banská Štiavnica 3 : 2

MFK Žarnovica - FK Vyhne 7 : 1 ( 2 : 0 )

góly: 1´ 1:0 Bartfay, 9´ 2:0 Bartfay, 16´ 3:0 Ždánsky, 17´ 4:0 Bartfay, 21´ 5:0 Herko, 22´ 6:0 Seget, 25´ 6:1, 28´ 7:1 Ždánsky

Zaslúžené víťazstvo MFK Žarnovica.

MFK Žarnovica - OŠK Hodruša-Hámre 4 : 2 ( 1 : 1 )

góly: 8´ 0:1, 9´ 1:1 Herko, 22´ 1:2, 25´ 2:2 Bartfay, 27´ 3:2 Garaj, 28´ 4:2 Garaj

zostava: Garaj ( od 16´ Herko ), Nemec, Herko ( od 16´ Garaj ), Bartfay ( K ), Ždánsky, Seget, Prutkay

Žarnovičania dvakrát prehrávali, ale svojou bojovnosťou strhli víťazstvo na svoju stranu a stali sa zaslúžene víťazmi turnaja.

FK Sitno Banská Štiavnica - FK Vyhne 4 : 0