NA ORAVE VYSOKÁ PREHRA

22.04.2019

TJ Tatran Oravské Veselé - MFK Žarnovica 3 : 0 ( 1 : 0 )

21. apríla 2019 - TIPOS III. liga Stred - 20. kolo

V zápasoch týchto mužstiev sa doteraz zrodili stále remízy. Až v tomto zápase domáci túto sériu porušili. Po celý zápas boli lepším mužstvom a okrem strelených gólov si vypracovali aj ďalšie šance. Nastrelili dvakrát konštrukciu našej brány, nepremenili samostatný nájazd na Pavola. Prvý gól strelili domáci v 11´, keď úspešným strelcom bol Gočal. Výsledok domáci spečatili v 2. polčase, keď sa dvakrát presadil v 50´a 79´Lovás. Naši futbalisti podali odovzdaný výkon a tak zaslúžene prehrali.

góly: 11´ 1 : 0 Gočal, 50´ 2 : 0 Lovás, 79´ 3 : 0 Gočal

ŽK: Suslov, Laurov, D. Urgela

zostava: Pavol, Karvaš, Blaho, Nitško, Suslov, Antošík, Laurov, Pidruchnyi, D. Urgela, J. Blahút ( 80´ Nemec ), Štefanka ( K )

náhradníci: Straka, Meliš, Širáň, Kovchar

tréner: R. Urgela 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

FK Čadca 0 : 4 MFK Ružomberok B

MŠK Rimavská Sobota 1 : 1 FK Železiarne Podbrezová B

MŠK NOVOHRAD Lučenec 1 : 1 TJ Baník Kalinovo

MŠK Námestovo 1 : 0 ŠKM Liptovský Hrádok

FTC Fiľakovo 2 : 0 MŠK FOMAT Martin

TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3 : 0 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

MFK Zvolen 29.05.2019 17:00 TJ Sklotatran Poltár

TIPOS III.liga Stred - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MFK Ružomberok B20153254:164818
2MŠK Rimavská Sobota20125333:154111
3FTC Fiľakovo20132535:254111
4ŠKM Liptovský Hrádok20113632:21366
5MFK Zvolen1995520:15325
6MŠK Námestovo2094724:17311
7MFK ŽARNOVICA2086631:22300
8TJ Tatran Oravské Veselé2078527:2329-1
9MŠK FOMAT Martin2083931:2827-6
10TJ Baník Kalinovo2076725:3027-3
11MŠK NOVOHRAD Lučenec20731019:3324-6
12FK Železiarne Podbrezová B2057830:3022-8
13TJ Sklotatran Poltár19521224:4117-13
14TJ Tatran Krásno nad Kysucou20441215:3116-14
15FK Čadca20341319:4113-17
16TJ Družstevník Liptovská Štiavnica20311619:5010-17

B MUŽSTVO

MFK Žarnovica B - TJ Partizán Veľká Lehota 2 : 3 ( 1 : 2 )

21. apríla 2019 - VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH - 20. kolo

góly: 28´ 0 : 1 Pacalaj, 30´ 1 : 1 Kotrla, 35´ 1 : 2 Pacalaj, 46´ 1 : 3 Gašpar, 90´ 2 : 3 M. Michalov

ŽK: Mokrý st.

zostava: Sitarčík, M. Lipjansky ( K ), Stribula ( 46´ V. Fusatý ), Štefanča, Štefanka st., F. Fusatý, Mokrý, Kotrla, T. Lipjansky, M. Michalov, Mokrý st.

tréner: Mokrý st. 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

ŠK Lesy 3 : 1 TJ Sokol Tekovská Breznica

TJ Družstevník Lovčica - Trubín 0 : 1 OŠK Lutila

TJ Sokol Repište 2 : 2 TJ PS Hliník nad Hronom

OŠK Hodruša - Hámre 3 : 1 TJ Tatran Bzenica

TJ Inter Horná Ves 9 : 1 TJ Sokol Trnavá Hora

OŠK Brehy 6 : 0 FK Sitno Banská Štiavnica B

ŠK Voznica 1 : 0 ŠK Slaská

VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH - tabuľka 

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1TJ Sokol Repište20161370:214919
2OŠK Hodruša - Hámre20135267:234414
3TJ PS Hliník nad Hronom20131653:304010
4TJ Inter Horná Ves20130770:273915
5ŠK Voznica20122653:30385
6FK Sitno Banská Štiavnica B20121749:36377
7OŠK Lutila20113662:34366
8OŠK Brehy2093841:33300
9TJ Družstevník Lovčica - Trubín2093842:4030-3
10MFK ŽARNOVICA B201001039:42300
11TJ Sokol Tekovská Breznica20821025:3626-4
12TJ Partizán Veľká Lehota20541122:5619-11
13TJ Tatran Bzenica20421428:6114-16
14TJ Sokol Trnavá Hora20421430:8114-16
15ŠK Slaská20321523:5611-19
16ŠK Lesy20211710:787-23

DORAST U19 

MFK Žarnovica - FK Sitno Banská Štiavnica 4 : 1 ( 2 : 0 )

21. apríla 2019 - IV.liga dorast U19 skupina C - 18. kolo

góly: 10' 1 : 0 Viktor Janček, 38' 2 : 0 Ján Hedervari, 51' 3 : 0 Lucian Šušoliak, 62' 4 : 0 Kristián Seget, 69' 4 : 1 Timotej Bartoš

ŽK: Bocian, J. Šarkozi 

zostava: Patrik Maslen (60' Andrej Halaj), Jakub Klačanský, Róbert Bocian (68' Patrik Mokrý), Patrik Šaliga, Lucian Šušoliak (C), Koloman Tomáš Hedervari, Ján Hedervari, Viktor Janček, Kristián Seget, Ján Anderko, David Varholík (62' Jakub Šarkozi) 

tréneri: Ing. Urban Žiakovič, Ján Kršák 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

OŠK Lutila C 4 : 1 OFK Slovenská Ľupča

TJ Tatran VLM Pliešovce 2 : 0 ŠK Prameň Kováčová

ŠK Hrochoť 2 : 0 FK - 34 Brusno - Ondrej

TJ - Prestavlky 3 : 3 TJ Družstevník Očová

ŠK Heľpa 1 : 6 TJ Slovan Dudince

TJ Družstevník Bzovík 0 : 8 FK Šalková

IV.liga dorast U19 skupina C - tabuľka 

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1TJ Slovan Dudince18151289:94619
2FK Šalková18151276:254619
3TJ Družstevník Očová18114335:18377
4TJ - Prestavlky18113482:21369
5MFK ŽARNOVICA18106264:15369
6FK Sitno Banská Štiavnica1894550:26314
7FK - 34 Brusno - Ondrej1884627:33281
8TJ Tatran VLM Pliešovce18711029:4222-5
9OŠK Lutila C1855827:4620-4
10ŠK Hrochoť18531030:5518-12
11ŠK Prameň Kováčová18521135:5017-7
12OFK Slovenská Ľupča18341137:8213-14
13TJ Družstevník Bzovík18121525:1185-22
14ŠK Heľpa18101716:823-24

STARŠÍ ŽIACI U15  

MFK Nová Baňa - MFK Žarnovica 0 : 7 ( 0 : 2 )

21. apríla 2019 - II. liga SŽ U15 skupina Juh - 18. kolo

góly: 20´ 0 : 1 A. Kováč, 26´ 0 : 2 Majsniar, 41´ 0 : 3 Mihálik, 55´ 0 : 4 Rákoczy, 58´ 0 : 5 A. Kováč, 64´ 0 : 6 Mihálik, 68´ 0 : 7 Valenta

ŽK: Kr. Debnár

zostava: Sámel, Mihálik, Kr, Debnár, Bara, Mištík, Valenta, A. Kováč (K ), Boháč, Rákoczy, Ryšánek ( 46´ Belan ), Majsniar

tréner: F. Káčer 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

MFK Revúca 4 : 0 TJ Slovan Dudince

MFK Strojár Krupina 4 : 1 FTC Fiľakovo

MFK Detva 2 : 2 FK Mesta Tornaľa

FK Iskra Hnúšťa 3 : 1 MŠK Tisovec

MFK Baník Veľký Krtíš 0 : 4 FK Sitno Banská Štiavnica

MŠK NOVOHRAD Lučenec 23.04.2019 10:00 TJ Sklotatran Poltár 

II.liga SŽ U15 skupina JUH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MŠK NOVOHRAD Lučenec17113356:203612
2TJ Slovan Dudince18113435:18369
3MFK Revúca18102644:24325
4MŠK Tisovec1894530:18314
5MFK Strojár Krupina1886443:24303
6FK Mesta Tornaľa1885536:29292
7FK Sitno Banská Štiavnica1885535:29292
8FTC Fiľakovo1884642:28281
9MFK ŽARNOVICA1875648:2826-1
10MFK Baník Veľký Krtíš1875644:4426-1
11FK Iskra Hnúšťa1881949:3125-2
12MFK Detva18351031:4514-13
13TJ Sklotatran Poltár17111529:984-23
14MFK Nová Baňa1803159:953-24

MLADŠÍ ŽIACI U13  

MFK Nová Baňa - MFK Žarnovica 0 : 2 ( 0 : 1 )

21. apríla 2019 - II. liga MŽ U13 skupina Juh - 18. kolo

góly: 2' 0 : 1 Samuel Maslen, 52' 0 : 2 Samuel Janovič 

zostava: Dávid Barbora, Pavol Kamody, Samuel Maslen, Sebastián Matejov, Enrico Šulva, Samuel Žabenský, Samuel Janovič (C), Patrik Melicherčík, Ondrej Sedlák, Adrián Karnek 

tréner: Radoslav Antal 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

MFK Revúca 1 : 0 TJ Slovan Dudince

MFK Strojár Krupina 3 : 1 FTC Fiľakovo

MFK Detva 0 : 8 FK Mesta Tornaľa

FK Iskra Hnúšťa 8 : 0 MŠK Tisovec

MFK Baník Veľký Krtíš 3 : 1 FK Sitno Banská Štiavnica

MŠK NOVOHRAD Lučenec 23.04.2019 12:00 TJ Sklotatran Poltár

II.liga MŽ U13 skupina JUH - tabuľka

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1MFK Revúca181710104:115225
2MFK Detva18140480:354215
3TJ Slovan Dudince18131479:294013
4FK Sitno Banská Štiavnica18120689:32369
5FK Mesta Tornaľa18112577:29358
6MFK Baník Veľký Krtíš1894550:33314
7MFK Strojár Krupina1892761:34292
8MFK ŽARNOVICA1881937:5425-2
9FTC Fiľakovo18801070:6324-3
10MŠK NOVOHRAD Lučenec1753943:5218-6
11FK Iskra Hnúšťa18601246:6718-9
12MFK Nová Baňa18501323:7315-12
13TJ Sklotatran Poltár17011614:961-26
14MŠK Tisovec1801176:1711-26

PRÍPRAVKA U11 

FK Sitno Banská Štiavnica - MFK Žarnovica 5 : 2 ( 2 : 1 )

18. apríla 2019 - Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH - 12. kolo

góly: 21´ 1 : 0 Dobák, 22´ 2 : 0 Hanzlík, 24´ 2 : 1 Garaj, 33´ 2 : 2 Maslen, 41´ 3 : 2 Hanzlík, 43´ 4 : 2 Hanzlík, 49´ 5 : 2 Hanzlík

zostava: Ždánsky, Nemec, Bartfay ( K ), Garaj, Maslen, Karnek, Herko, Seget, Prutkay, Suja, Bodnár 

tréner: Mgr. Kopčák 

OSTATNÉ VÝSLEDKY:

FK Vyhne 1 : 0 OŠK Hodruša - Hámre

MFK Nová Baňa B 4 : 6 MFK Nová Baňa

OŠK Brehy 1 : 8 TJ Partizán Župkov

TJ PS Hliník nad Hronom 27.05.2019 16:00 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Miniliga Milana Škriniara U11 ObFZ ZH - tabuľka  

KLUBKVRPSKÓREB+/-
1FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa111001123:373012
2FK Sitno Banská Štiavnica12100296:333012
3MFK Nová Baňa1281372:29257
4TJ PS Hliník nad Hronom1172275:31238
5MFK ŽARNOVICA1271457:28224
6TJ Partizán Župkov1252562:5317-1
7OŠK Hodruša - Hámre1250733:4915-3
8FK Vyhne1221910:1017-8
9MFK Nová Baňa B12101110:1003-18
10OŠK Brehy12011110:871-17

NASLEDUJÚCE ZÁPASY:

25. 4. 2019 - 13. kolo Miniliga Milana Škriniara U 11 ObFZ ZH

MFK Žarnovica - MFK Nová Baňa B o 16:00

27. 4. 2019 - 19. kolo II. liga SŽ U 15 skupina Juh

MFK Žarnovica - MFK Revúca o 10:00

27. 4. 2019 - 19. kolo II. liga MŽ U 13 skupina Juh

MFK Žarnovica - MFK Revúca o 12:00

27. 4. 2019 - 19. kolo IV. liga dorast U 19 skupina C

MFK Žarnovica - ŠK Hrochoť o 13:45

27. 4. 2019 - 21. kolo Tipos III. liga skupina Stred A mužstvo

MFK Žarnovica - FTC Fiľakovo o 16:30

27. 4. 2019 - 21. kolo VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH

TJ Tatran Bzenica - MFK Žarnovica B o 16:00


Komentár k zápasu: Mgr. Ratibor Kopčák, foto: Mgr. Ratibor Kopčák, Vladimír Janovič, video: Vladimír Janovič, Mgr. Ondrej Karnas

Článok spracoval: Vladimír Janovič