Áčko malo voľný víkend 

02.04.2017

Svoje prvé jarné kolá odohrali naše žiacke družstvá doma a bodovali naplno. Naopak dorast a béčko hrali vonku, odkiaľ si nepriniesli ani bod.

MFK Žarnovica U15
MFK Žarnovica U15

MFK Žarnovica- TJ Stráža ( Stráža odstúpená zo súťaže )

1. apríla 2017, TIPOS III. liga skupina Stred dospelí - 17. kolo

Naše "Áčko" malo v 17. kole voľno. Plánovaný zápas sa neodohral z dôvodu odstúpenia TJ Stráža zo súťaže pred začiatkom jarnej časti sezóny 2016/2017.  

Výsledky ďalších zápasov 17. kola: 

MFK Detva - FTC Fiľakovo 2 : 2, ŠKM Liptovský Hrádok - ŠK Javorník Makov 6 : 1, TJ ŠK Kremnička - ŠK NOVOHRAD Lučenec 0 : 1, ŽP Šport Podbrezová (B) - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 6 : 0, TJ Tatran Krásno nad Kysucou - FK Čadca 2 : 0, OFK Teplička nad Váhom - MŠK Námestovo 2 : 1, TJ Baník Kalinovo - MFK Nová Baňa 6 : 0


B - TÍM 

2. apríla 2017,  VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH - 15. kolo

ŠK Slaská- MFK Žarnovica B 3 : 1 ( 2 : 0 )

GÓLY: 6´ 1 : 0, 8´ 2 : 0, 60´ 3 : 0, 71´ 3 : 1 Martin Tomáš ( p. kop )  

ZOSTAVA: R. Repiský ( K ), Prutkay, Tomáš ( od 90´K ), Zelovič, J. Repiský, M. Lipjansky, Karol ( 46´V. Fusatý ), M. Laurov, V. Laurov ( 65´Pečarka ), L. Štefanka, Sitarčík

Od 65´ R. Repiského nahradil v bráne Pečarka a R. Repiský sa stal hráčom namiesto V. Laurova. R. Repiský v 90´obdržal červenú kartu a kapitánom sa stal Tomáš.

ŽK: Prutkay, Tomáš, Sitarčík, V. Fusatý

ČK: R. Repiský

TRÉNER: Stribula

Výsledky ďalších zápasov 15. kola: 

FK FILJO Ladomerská Vieska (A) - TJ Sokol Repište 2 : 3, TJ Tatran Bzenica - OŠK Hodruša - Hámre 0 : 3, TJ Partizán Veľká Lehota - OŠK Lutila 1 : 3, ŠKF Kremnica - FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) 5 : 1, TJ Inter Horná Ves - TJ Sokol Tekovská Breznica 4 : 0, OŠK Brehy - FK Vyhne 1 : 1


Dorast U 19 

1. apríla 2017,  IV. liga U 19 skupina C - 15. kolo

TJ Prestavlky- MFK Žarnovica 3 : 1 ( 1 : 0 )

GÓLY: 17´ 1 : 0, 47´ 1 : 1 František Kováč, 73´ 2 : 1, 84´ 3 : 1

ŽK: Kršák

ZOSTAVA: Maslen, Štefanča, Kršák, Sa. Debnár, L. Šušoliak, Klimčík, Šálka ( K ), Holenda, Ri. Šarkozi ( 85´Ižold ), Cimerman, Fr. Kováč

TRÉNERI: Kršák, Ing. Žiakovič

Výsledky ďalších zápasov 15. kola: 

TJ ŠK Kremnička - OFK 1950 Priechod 7 : 1, FK Šalková - TJ Lovča 0 : 1, ŠK Prameň Kováčová - MFK Spartak Hriňová 2 : 2, FK Brezno - TJ Tatran VLM Pliešovce 3 : 0, ŠKF Kremnica - TJ Družstevník Očová 3 : 0, ŠK Hrochoť - ŠK Heľpa 0 : 7 


Starší žiaci U 15 

1. apríla 2017,  II. liga SŽ U 15 skupina Juh - 15. kolo 

MFK Žarnovica- FK Mesta Tornaľa 7 : 1 ( 3 : 0 )

GÓLY: 2´ 1 : 0 Budinský, 9´ 2 : 0 Truban ( p. kop ), 29´ 3 : 0 Truban, 56´ 4 : 0 Seget, 59´ 5 : 0 Černák, 61´ 6 : 0 Seget, 69´ 6 : 1, 69´ 7 : 1 Budinský

ZOSTAVA: Halaj, Ducho ( 50´K. T. Hedervari ), Ma. Debnár, Šaliga, E. Mihálik ( 52´Varholík ), J. Hedervari ( 36´Šula ), Truban ( K ), Černák, Seget, Anderko, Budinský

TRÉNER: František Káčer 

Výsledky ďalších zápasov 15. kola: 

FTC Fiľakovo - MFK Detva 1 : 2, TJ Baník Kalinovo - FK FC Baník Veľký Krtíš 1 : 10, MFK Revúca - OŠK Radzovce 3 : 2, FK Iskra Hnúšťa - MFK Strojár Krupina 0 : 2, ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) - TJ Sklotatran Poltár 13 : 3, MFK Nová Baňa - FK Sitno Banská Štiavnica 1 : 3


Mladší žiaci U 13 

1. apríla 2017, II. liga MŽ U 13 skupina Juh - 15. kolo

MFK Žarnovica- FK Mesta Tornaľa 3 : 0 ( 3 : 0 )

GÓLY: 3´ 1 : 0 Kr. Debnár, 19´ 2 : 0 Valenta, 23´ 3 : 0 Žarnovičan

Do druhého polčasu hostia nenastúpili, nakoľko im klesol počet hráčov pod povolený limit.

ZOSTAVA: Slosiar, Janovič, Kr. Debnár ( K ), Lupták, Žarnovičan, O. Sedlák, Mihálik, Sámel, Valenta, Urblíková, Mištík

TRÉNER: Jozef Dolinský

Výsledky ďalších zápasov 15. kola:

FTC Fiľakovo - MFK Detva 1 : 3, TJ Baník Kalinovo - FK FC Baník Veľký Krtíš 0 : 2, MFK Revúca - OŠK Radzovce 13 : 0, FK Iskra Hnúšťa - MFK Strojár Krupina 2 : 4, ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) - TJ Sklotatran Poltár 13 : 0, MFK Nová Baňa - FK Sitno Banská Štiavnica 1 : 25 


Nasledujúce zápasy:

8. apríla 2017 - II. liga SŽ U 15 skupina Juh - 16. kolo o 11:00 hod.

MFK Žarnovica - OŠK Radzovce

8. apríla 2017 - II. liga MŽ U 13 skupina Juh - 16. kolo o 13:00 hod.

MFK Žarnovica - OŠK Radzovce

8. apríla 2017 - TIPOS III. liga skupina Stred - 18. kolo o 15:30 hod.

FK Čadca - MFK Žarnovica

9. apríla 2017 - IV. liga dorast U 19 skupina C - 16. kolo o 10:00 hod.

MFK Žarnovica - ŠK Hrochoť

9. apríla 2017 - VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH - 16. kolo o 15:30 hod. 

MFK Žarnovica B - TJ Tatran Bzenica