TRETIE MIESTO NA ZIMNOM HALOVOM TURNAJI PRÍPRAVIEK

11.03.2018

ObFZ Žiar nad Hronom zorganizoval v sobotu, 10. 3. 2018 Zimný halový turnaj prípraviek U11 v Mestskej hale v Žiari nad Hronom za účasti ôsmych mužstiev. 

Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín, v ktorých sa hralo systémom každý s každým. Hrací čas bol 13 minút. Podľa umiestnenia v skupine sa nakoniec odohrali zápasy o záverečné umiestnenie. Štvrtí v skupine hrali o 7. - 8. miesto, tretí v skupine o 5. - 6. miesto, druhí v skupine o 3. - 4. miesto a víťazi skupín odohrali finále. V A skupine boli tieto mužstvá: Žarnovica, Nová Baňa A, Hliník nad Hronom, Hodruša - Hámre. V B skupine: Banská Štiavnica, Vyhne, Stará Kremnička, Nová Baňa B. 

Naši chlapci dosiahli v skupine tieto výsledky:

ŽARNOVICA - HODRUŠA HÁMRE 4 : 0 

góly: Bartfay 2, Lászlo, Muller

ŽARNOVICA - NOVÁ BAŇA 1 : 1 

gól: Muller

ŽARNOVICA - HLINÍK NAD HRONOM 4 : 0 

góly: Muller, Lászlo po 2

Našich chlapcov môže mrzieť hlavne zápas s Novou Baňou, kde boli jednoznačne lepší, ale nedokázali premeniť ani tie najvyloženejšie šance. To sa im stalo osudným, pretože s Novou Baňou mali po 7 bodov, ale Nová Baňa mala lepšie skóre o 1 gól a tak postúpila do finále. Naši chlapci tak hrali len o 3. miesto s Vyhňami.

ŽARNOVICA - VYHNE 1 : 1 na p. kopy 5 : 4

gól: Melicherčík pokutové kopy premenili: Muller, Lászlo, Melicherčík, Bartfay, Muller

zostava na turnaji: Herko, Melicherčík, Muller ( K ), Bartfay, Lászlo, Nemec, Garaj, Suja

tréner: Mgr. Kopčák

Víťazom turnaja sa stala Banská Štiavnica, na druhom mieste skončila Nová Baňa A, tretia Žarnovica, štvrté Vyhne, piaty Hliník nad Hronom, šiesta Stará Kremnička, siedma Hodruša- Hámre a ôsma Nová Baňa B.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu